Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.897

Bukë shtëpie

1 1.582

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 824

Përpeq

0 ±0 836

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 834

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 840

Mish qengji i pjekur

7 1.775

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.131

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.248

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 811

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 848

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.515

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 823

Foto Tortesh

87 6.826

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.583

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 811

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 828

Gullash me mish viçi

1 1.706

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 849

Petulla (Berlina)

0 +1 942
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)