Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.332

Bukë shtëpie

1 1.886

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 1.018

Përpeq

0 ±0 1.055

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.016

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.060

Mish qengji i pjekur

7 2.283

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.818

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.495

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 972

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.054

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.921

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 1.011

Foto Tortesh

87 10.019

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.946

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 989

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.017

Gullash me mish viçi

1 2.008

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 1.050

Petulla (Berlina)

0 +1 1.159
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)