Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.872

Bukë shtëpie

1 1.563

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 808

Përpeq

0 ±0 819

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 823

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 826

Mish qengji i pjekur

7 1.733

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.055

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.225

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 800

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 835

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.496

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 812

Foto Tortesh

87 6.504

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.558

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 801

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 818

Gullash me mish viçi

1 1.688

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 838

Petulla (Berlina)

0 +1 933
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)