Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.904

Bukë shtëpie

1 1.589

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 833

Përpeq

0 ±0 843

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 844

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 847

Mish qengji i pjekur

7 1.795

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.158

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.259

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 817

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 855

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.522

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 828

Foto Tortesh

87 6.976

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.593

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 818

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 833

Gullash me mish viçi

1 1.725

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 856

Petulla (Berlina)

0 +1 948
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)