Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.811

Bukë shtëpie

1 1.535

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 790

Përpeq

0 ±0 799

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 810

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 802

Mish qengji i pjekur

7 1.669

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.953

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.175

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 782

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 816

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.470

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 797

Foto Tortesh

87 6.023

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.530

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 789

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 803

Gullash me mish viçi

1 1.659

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 819

Petulla (Berlina)

0 +1 915
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)