Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 214

Bukë shtëpie

1 121

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 73

Përpeq

0 ±0 77

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 94

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 77

Mish qengji i pjekur

7 232

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 373

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 277

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 63

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 95

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 67

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 88

Foto Tortesh

87 708

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 119

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 72

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 85

Gullash me mish viçi

1 246

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 102

Petulla (Berlina)

0 +1 202
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)