Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.135

Bukë shtëpie

1 1.347

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 691

Përpeq

0 ±0 697

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 711

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 702

Mish qengji i pjekur

7 1.467

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.678

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 964

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 682

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 717

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.284

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 701

Foto Tortesh

87 5.182

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.344

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 689

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 705

Gullash me mish viçi

1 1.472

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 719

Petulla (Berlina)

0 +1 819
 • Benutzer online 13

  13 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)