Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.888

Bukë shtëpie

1 1.570

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 816

Përpeq

0 ±0 825

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 827

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 832

Mish qengji i pjekur

7 1.752

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.086

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.234

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 806

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 841

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.505

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 815

Foto Tortesh

87 6.631

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.565

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 804

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 824

Gullash me mish viçi

1 1.697

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 841

Petulla (Berlina)

0 +1 936
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)