Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.871

Bukë shtëpie

1 1.563

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 808

Përpeq

0 ±0 817

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 823

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 826

Mish qengji i pjekur

7 1.732

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.055

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.224

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 799

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 834

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.495

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 811

Foto Tortesh

87 6.500

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.558

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 801

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 818

Gullash me mish viçi

1 1.687

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 836

Petulla (Berlina)

0 +1 932
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)