Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.506

Bukë shtëpie

1 1.947

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 1.056

Përpeq

0 ±0 1.083

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.054

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.101

Mish qengji i pjekur

7 2.396

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.973

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.541

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.009

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.082

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 2.261

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 1.050

Foto Tortesh

87 10.831

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 2.018

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.022

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.042

Gullash me mish viçi

1 2.079

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 1.078

Petulla (Berlina)

0 +1 1.197
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)