Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.185

Bukë shtëpie

1 1.785

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 959

Përpeq

0 ±0 992

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 956

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 997

Mish qengji i pjekur

7 2.117

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.578

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.414

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 913

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 991

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.715

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 959

Foto Tortesh

87 8.821

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.822

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 935

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 964

Gullash me mish viçi

1 1.924

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 987

Petulla (Berlina)

0 +1 1.097
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)