Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 4.215

Bukë shtëpie

1 2.248

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 1.251

Përpeq

0 ±0 1.220

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.206

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.255

Mish qengji i pjekur

7 2.798

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 3.429

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.734

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.143

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.238

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 3.744

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 1.185

Foto Tortesh

87 13.605

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 2.316

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.166

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.182

Gullash me mish viçi

1 2.349

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 1.207

Petulla (Berlina)

0 +1 1.348
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)