Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.176

Bukë shtëpie

1 1.375

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 705

Përpeq

0 ±0 711

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 725

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 716

Mish qengji i pjekur

7 1.495

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.708

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 978

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 696

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 731

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.312

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 715

Foto Tortesh

87 5.281

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.372

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 705

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 719

Gullash me mish viçi

1 1.500

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 733

Petulla (Berlina)

0 +1 833
 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)