Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.330

Bukë shtëpie

1 1.883

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 1.014

Përpeq

0 ±0 1.052

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.015

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.059

Mish qengji i pjekur

7 2.279

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.805

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.489

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 970

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.053

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.914

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 1.009

Foto Tortesh

87 9.980

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.943

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 988

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.016

Gullash me mish viçi

1 2.006

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 1.046

Petulla (Berlina)

0 +1 1.157
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)