Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.843

Bukë shtëpie

1 1.547

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 794

Përpeq

0 ±0 805

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 812

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 811

Mish qengji i pjekur

7 1.684

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.988

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.206

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 786

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 822

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.478

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 800

Foto Tortesh

87 6.118

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.534

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 791

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 809

Gullash me mish viçi

1 1.669

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 824

Petulla (Berlina)

0 +1 920
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)