Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.156

Bukë shtëpie

1 1.361

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 698

Përpeq

0 ±0 704

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 718

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 709

Mish qengji i pjekur

7 1.481

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.692

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 971

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 689

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 724

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.298

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 708

Foto Tortesh

87 5.231

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.358

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 698

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 712

Gullash me mish viçi

1 1.486

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 726

Petulla (Berlina)

0 +1 826
 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)