Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.136

Bukë shtëpie

1 1.738

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 926

Përpeq

0 ±0 958

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 927

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 958

Mish qengji i pjekur

7 2.042

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.475

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.382

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 884

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 956

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.674

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 931

Foto Tortesh

87 8.433

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.769

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 907

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 930

Gullash me mish viçi

1 1.882

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 954

Petulla (Berlina)

0 +1 1.062
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)