Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.281

Bukë shtëpie

1 1.848

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 996

Përpeq

0 ±0 1.034

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 998

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.040

Mish qengji i pjekur

7 2.226

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.726

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.470

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 954

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.032

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.839

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 992

Foto Tortesh

87 9.524

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.904

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 974

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.000

Gullash me mish viçi

1 1.982

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 1.024

Petulla (Berlina)

0 +1 1.141
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)