Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.667

Bukë shtëpie

1 1.528

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 786

Përpeq

0 ±0 792

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 807

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 797

Mish qengji i pjekur

7 1.663

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.920

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.119

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 776

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 811

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.460

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 795

Foto Tortesh

87 5.998

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.528

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 787

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 801

Gullash me mish viçi

1 1.653

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 814

Petulla (Berlina)

0 +1 911
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)