Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.877

Bukë shtëpie

1 1.565

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 809

Përpeq

0 ±0 820

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 823

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 826

Mish qengji i pjekur

7 1.741

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.063

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.228

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 801

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 835

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.499

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 812

Foto Tortesh

87 6.545

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.559

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 801

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 818

Gullash me mish viçi

1 1.691

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 838

Petulla (Berlina)

0 +1 934
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)