Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.388

Bukë shtëpie

1 1.910

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 1.033

Përpeq

0 ±0 1.062

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.030

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.076

Mish qengji i pjekur

7 2.340

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.906

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.513

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 987

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.064

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 2.030

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 1.030

Foto Tortesh

87 10.440

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.979

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.001

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.028

Gullash me mish viçi

1 2.043

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 1.063

Petulla (Berlina)

0 +1 1.166
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)