Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.488

Bukë shtëpie

1 1.520

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 780

Përpeq

0 ±0 786

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 799

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 791

Mish qengji i pjekur

7 1.650

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.895

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.078

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 770

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 805

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.454

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 789

Foto Tortesh

87 5.937

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.515

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 781

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 793

Gullash me mish viçi

1 1.644

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 807

Petulla (Berlina)

0 +1 904
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)