Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 4.291

Bukë shtëpie

1 2.271

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 1.272

Përpeq

0 ±0 1.232

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.223

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.274

Mish qengji i pjekur

7 2.848

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 3.518

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.761

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.156

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.255

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 3.941

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 1.197

Foto Tortesh

87 14.049

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 2.354

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.182

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.189

Gullash me mish viçi

1 2.369

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 1.219

Petulla (Berlina)

0 +1 1.363
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)