Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 770

Bukë shtëpie

1 490

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 257

Përpeq

0 ±0 263

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 279

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 262

Mish qengji i pjekur

7 608

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 766

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 481

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 248

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 283

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 431

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 270

Foto Tortesh

87 2.100

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 486

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 256

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 272

Gullash me mish viçi

1 612

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 286

Petulla (Berlina)

0 +1 386
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)