Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.899

Bukë shtëpie

1 1.584

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 826

Përpeq

0 ±0 838

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 838

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 843

Mish qengji i pjekur

7 1.780

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.134

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.252

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 814

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 851

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.516

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 824

Foto Tortesh

87 6.855

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.584

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 812

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 829

Gullash me mish viçi

1 1.708

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 850

Petulla (Berlina)

0 +1 943
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)