Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 195

Bukë shtëpie

1 117

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 68

Përpeq

0 ±0 74

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 92

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 74

Mish qengji i pjekur

7 226

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 350

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 245

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 61

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 90

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 63

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 85

Foto Tortesh

87 589

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 115

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 69

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 82

Gullash me mish viçi

1 243

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 100

Petulla (Berlina)

0 +1 199
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)