Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.173

Bukë shtëpie

1 1.772

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 954

Përpeq

0 ±0 985

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 948

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 987

Mish qengji i pjekur

7 2.104

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.560

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.408

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 908

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 984

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.710

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 957

Foto Tortesh

87 8.756

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.812

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 931

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 955

Gullash me mish viçi

1 1.918

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 979

Petulla (Berlina)

0 +1 1.089
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)