Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 1.039

Bukë shtëpie

1 658

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 344

Përpeq

0 ±0 350

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 364

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 351

Mish qengji i pjekur

7 778

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 961

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 583

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 335

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 368

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 598

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 356

Foto Tortesh

87 2.723

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 655

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 342

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 358

Gullash me mish viçi

1 781

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 372

Petulla (Berlina)

0 +1 472
 • Benutzer online 7

  7 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)