Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 689

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 380

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 926

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 328

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 344

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 317

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 330

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 351

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 329

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 625

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 617

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 613

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 336

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 640

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 348

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 352

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 327

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 619

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 324

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 628

bfedi

 • Benutzer online 13

  13 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,46 Beiträge pro Tag)