Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 2.163

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 1.608

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 3.768

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 1.058

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 1.703

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.586

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.074

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.079

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 1.419

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 2.355

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.915

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.918

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.595

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 2.020

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 1.058

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.043

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.049

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 2.776

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 991

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.964

bfedi

 • Benutzer online 3

  3 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,34 Beiträge pro Tag)