Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 843

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.618

.:Zeshkanja:.

Ja disa këshilla për reumatizmin, nga specialistët

0 −1 219

Birra dhe shëndeti, megjithatë shkojnë bashkë

0 −1 28

Hipotensioni - tensioni i ulët**

0 67

**Migrena**

0 62

***Gjaku i koaguluar në gju mund të jetë vdekjeprurës ***

0 44

***Kontrollimi i sheqerit në gjak është i dobishëm ***

0 51

***Ushtrimet luftojnë kancerin e gjirit***

0 38

***Sëmundjet e zorrëve dhe depresioni***

0 46

***Kvercetina kundër gripit***

0 41

***Acidi folik mbron nga kanceri i zorrës së trashë***

0 43

***Pesha e lartë e lindjes, rrezik për tumor***

0 61

***Gërhitja e dëmshme për shëndetin***

0 30

***Të dashuruarat kanë zemër të shëndoshë ***

0 36

***Brokoli pengon dëmtimin e enëve të gjakut te diabetikët ***

0 28

***Qumësht pas sportit***

3 51

Moxxi

***Paracetamoli rrit rrezikun e prekjes nga astma ***

0 31

***Substancat kimike nga mbështjellësit plastikë dëmtojnë zemrën?***

0 33

***Mënyrat jetësore zgjatin jetën***

0 33
  • Statistik

    909 Themen - 1.587 Beiträge (0,4 Beiträge pro Tag)