Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Alergjike nga aromat, rrezikon vdekjen

0 22

Mos e teproni me kafen dhe seksin sepse…

 • Moxxi
 • Moxxi
2 71

Moxxi

Femrat me dhëmbë të pastër mbesin shtatzënë më shpejtë

1 41

Moxxi

Foshnjat e lindura me prerje cezariane më të rrezikuara

0 26

Zbulohet një trajtim efikas kundër alergjive

0 25

Hudhra “hekuros” lëkurën

0 25

Sekreti pse kafeja na ben te ndihemi mire

0 28

Rreth 650 mijë persona vdesin çdo vit nga duhani

0 24

Limoni shkrin kilogramët

0 38

Kripa me e demshme se duhani dhe yndyrat

 • Moxxi
 • Moxxi
0 31

Si e ndihmon uji i detit shendetin e njeriut

1 40

samisson

“Ushqimet që shkaktojnë helmim, ja nga cilat duhet të ruhemi”

0 33

Deti, mali apo fshati: çdo destinacion ka avantazhet e tij.

2 27

.:Zєѕнкαηנα:.

Format e shfaqjes së shqetësimeve në shtyllën kurrizore dhe simptomat

6 57

.:Zєѕнкαηנα:.

Nuk ju zë gjumi nga vapa? Ja ushqimet dhe pijet kundër pagjumësisë

8 51

.:Zєѕнкαηנα:.

Këshilla speciale për pushimet në det, si të mos shëndosheni

0 19

Photoshop të bënë keq për shëndetin

 • Moxxi
 • Moxxi
0 24

Për meshkujt automobili më i rëndësishëm se shëndeti

6 64

Moxxi

Sezoni i alergjisë do të zgjasë gjithnjë e më shumë

1 34

janen

Njerëzit që rrinë vonë pa gjumë, të prirë për mbipeshë

3 48

Zemrori

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,41 Beiträge pro Tag)