Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

***Pesha e lartë e lindjes, rrezik për tumor***

0 63

***Acidi folik mbron nga kanceri i zorrës së trashë***

0 45

***Kvercetina kundër gripit***

0 42

***Sëmundjet e zorrëve dhe depresioni***

0 49

***Ushtrimet luftojnë kancerin e gjirit***

0 39

***Kontrollimi i sheqerit në gjak është i dobishëm ***

0 54

***Gjaku i koaguluar në gju mund të jetë vdekjeprurës ***

0 46

**Migrena**

0 63

Hipotensioni - tensioni i ulët**

0 71
  • Statistik

    909 Themen - 1.587 Beiträge (0,4 Beiträge pro Tag)