Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Martesa ndihmon shanset për të mundur kancerin

 • Moxxi
 • Moxxi
0 23

Dëgjoni zëra? Mos pini shumë kafe!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 23

Si ndikon mosha në gjumë?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 20

Operacioni në tru e bën të harrojë fëmijët e saj

 • Moxxi
 • Moxxi
0 23

Zemra e re artificiale pa puls

 • Moxxi
 • Moxxi
0 27

Si ta ndalni cigaren dhe të mos shëndosheni?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 27

MP3 dëmton dëgjimin

 • Moxxi
 • Moxxi
0 21

Komplimentet që ua ka ënda femrave

0 35

Popay kishte të drejtë: Spinaqi zhvillon muskujt

0 27

Çrregullimet psikiatrike tek te rinjte

1 35

janen

Ataku ne zemer: ja kush jane metodat per parandalimin e tij

10 46

Dαנα_ѕωє™

Mjekësia popullore: Ja si kurohen sëmundjet më të shpeshta në trupin e njeriut

53 246

Dαנα_ѕωє™

Zhvillimi i tumorit

7 53

Dαנα_ѕωє™

Tumori në tru vazhdim i tumoreve nga organet jashtë kokës

0 20

Kurat bimore që parandalojnë virozat

3 42

Dαנα_ѕωє™

Turizmi mjeksor: Ja kush jane 10 vendet me te famshme

8 32

Dαנα_ѕωє™

12 ilaçet më të rrezikshme

25 121

Dαנα_ѕωє™

Ja cilat janë ilaçet që nuk duhet t’i blini më nëpër farmaci

4 63

Dαנα_ѕωє™

Meningjiti: Simptomat dhe grupmoshat më të prekura

8 69

Dαנα_ѕωє™

Nervi shiatik, kurat popullore kundër dhimbjes

3 34

Dαנα_ѕωє™

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,4 Beiträge pro Tag)