Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Ushqimet që ndikojnë keq te tiroidja

0 24

Mungesa e jodit në dietë shkak për tiroiden

0 31

Gusha, sëmundje e gjëndrës tiroide

0 23

Mosfunksionimi i tiroides sjell probleme të zemrës e gjakut

3 36

Dαנα_ѕωє™

Inflamacioni i kyçeve, shfaqja dhe simptomat

9 46

Dαנα_ѕωє™

Endrrat nuk jane deshira, por nje domosdoshmeri e trurit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 24

Si të mbrohemi nga bakteri “Escherichia Coli”

 • Moxxi
 • Moxxi
0 21

Shumë kafe ju bëjnë të dëgjoni zëra

 • Moxxi
 • Moxxi
0 29

Përgjithmonë të rinj?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 26

Çaji i hithrës kurë për sëmundjet e gjakut

3 62

janen

Celuliti, brengë e çdo gruaje

5 51

janen

Trumëza ndihmon organet e tretjes

3 88

janen

Këshilla për të evituar dhimbjen:

3 32

Dαנα_ѕωє™

Këshilla për sëmundjen

4 38

Dαנα_ѕωє™

Si të evitojmë dhimbjet

7 50

Dαנα_ѕωє™

Si ta kurojmë reumatizmëm

6 52

Dαנα_ѕωє™

Çfarë duhet të konsumojnë anemikët

7 43

Dαנα_ѕωє™

Si të mposhtini mbipeshën

6 36

Dαנα_ѕωє™

Këshilla për të ulur kolesterolin

4 57

Dαנα_ѕωє™

Si të luftoni sëmundjet kardiake

4 31

Dαנα_ѕωє™

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,4 Beiträge pro Tag)