Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

këshilla si të kujdeseni për të gjitha sëmundjet

0 24

Jogurti dhe arrat për pastrim te lëkurës

2 43

.:Zєѕнкαηנα:.

A e dini se?FLOKU

0 22

Ja keshillat per floke te bukur dhe te shendetshem

24 134

.:Zєѕнкαηנα:.

Menyja për flokët të shëndoshë

0 30

Armiqtë e flokëve

0 28

Ja cilat janë 7 sëmundjet që vijnë nga kafshët shtëpiake

9 65

.:Zєѕнкαηנα:.

Pica ndihmon kundër plakjes

0 26

Mjalti zbut kollën natën

0 23

Specat djegës lehtësojnë dhimbjet

0 30

Vitamina C, ilaçi për personat me diabet

0 24

Bananet të dobishme kundër infeksioneve

0 26

Temperatura e lartë

0 27

Natriumi rrit presionin e gjakut

0 22

Vitamina E parandalon sterilitetin

0 23

Fara e zezë parandalon reaksionet alergjike

0 27

Vaji i ullirit largon sëmundjet e zemrës

0 26

Shega ndihmon zemrën, gjakun, tretjen

0 22

Uji mineral favorizon veshkat

0 26

Tetraciklina pengon përhapjen e kancerit

0 27
  • Statistik

    909 Themen - 1.587 Beiträge (0,4 Beiträge pro Tag)