Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.570

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 828

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.564

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 758

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 771

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 745

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 760

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 782

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 759

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.468

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.475

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.470

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 771

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.483

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 778

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 783

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 757

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.464

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 754

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.475

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,42 Beiträge pro Tag)