Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 991

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 532

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 1.392

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 474

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 490

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 463

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 476

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 497

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 475

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 916

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 909

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 906

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 483

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 931

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 494

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 498

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 473

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 910

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 470

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 919

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)