Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.568

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 825

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.560

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 757

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 770

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 744

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 759

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 781

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 758

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.467

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.473

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.468

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 770

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.482

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 777

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 782

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 756

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.463

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 753

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.474

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,42 Beiträge pro Tag)