Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.605

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 839

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.598

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 773

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 784

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 757

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 773

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 795

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 772

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.486

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.499

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.491

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 783

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.505

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 791

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 796

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 771

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.485

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 766

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.506

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,4 Beiträge pro Tag)