Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.652

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 856

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.635

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 795

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 805

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 778

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 799

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 820

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 796

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.518

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.524

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.523

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 804

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.538

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 812

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 817

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 795

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.513

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 788

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.545

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,39 Beiträge pro Tag)