Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.556

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 815

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.301

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 747

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 762

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 737

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 749

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 769

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 747

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.457

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.452

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.452

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 758

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.474

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 767

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 775

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 746

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.451

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 744

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.460

bfedi

 • Benutzer online 3

  3 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,44 Beiträge pro Tag)