Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 2.124

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 1.479

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 3.612

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 1.043

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 1.531

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.449

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.053

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.066

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 1.310

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 2.230

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.884

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.894

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.463

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.982

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 1.044

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.024

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.031

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 2.558

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 974

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.939

bfedi

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,35 Beiträge pro Tag)