Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 616

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 343

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 836

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 296

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 312

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 285

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 298

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 319

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 297

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 562

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 554

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 550

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 304

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 577

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 316

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 320

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 295

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 556

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 292

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 565

bfedi

 • Benutzer online 9

  9 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,46 Beiträge pro Tag)