Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.648

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 855

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.630

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 792

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 802

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 774

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 796

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 816

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 793

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.513

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.520

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.519

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 801

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.533

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 809

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 814

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 792

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.508

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 786

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.538

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,39 Beiträge pro Tag)