Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.625

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 844

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.610

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 781

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 793

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 764

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 784

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 804

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 780

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.497

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.505

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.502

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 791

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.517

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 797

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 803

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 780

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.493

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 774

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.517

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,4 Beiträge pro Tag)