Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.609

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 840

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.602

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 776

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 787

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 759

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 778

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 799

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 775

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.488

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.500

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.493

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 787

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.509

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 793

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 797

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 775

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.487

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 768

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.507

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,4 Beiträge pro Tag)