Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 2.079

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 1.341

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 3.442

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 1.023

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 1.390

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.295

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.027

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.036

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 1.217

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 2.103

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.847

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.860

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.306

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.952

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 1.016

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.007

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.005

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 2.342

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 956

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.914

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,35 Beiträge pro Tag)