Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 601

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 336

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 812

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 289

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 305

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 278

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 290

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 312

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 290

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 548

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 540

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 536

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 297

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 563

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 309

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 313

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 288

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 542

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 285

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 551

bfedi

 • Benutzer online 7

  7 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,46 Beiträge pro Tag)