Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.368

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 723

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 1.964

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 659

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 675

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 648

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 661

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 682

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 660

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.283

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.275

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.272

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 668

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.297

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 679

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 683

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 658

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.276

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 655

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.285

bfedi

 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)